Hakkımızda

Robotmak Hakkında

Biz Kimiz? Neler Yapıyoruz?

Robot ve otomasyon çözümlerinizin uygulanması,geliştirilmesi ve mevcut problemlerinizin giderilmesine yardımcı olur ve üretime yönelik sorunlu ve detay gerektiren imalat sistemlerine çözümler sunar

Sistem Entegrasyonları, Otomatize veya Robotik sistem kurulumlarını gerçekleştirir. Modernizasyon, Otomasyon, Robotik, devreye alma hizmetleri verir. Endüstriyel yazılım ve donanım çözümleri üretir. Bu kapsam da bulunan tüm konularda Danışmanlık ve Eğitim hizmeti verir.

Otomasyon uygulamalarının hızla arttığı ve piyasanın üretimde kalite ve zamana önem verdiği günümüz piyasasında Otomasyon Robot ve Endüstriyel Yazılım & Donanım uygulamalarını daha geniş bir yelpaze halinde sanayi tesislerine uygulamak ve tanıtmak amacı ile çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.

Teknoloji ortağınız olarak ihtiyaçlarınızı anlamak, uzmanlık alanlarınıza odaklanmanıza yardımcı olarak, işlerinizde daha verimli ve başarılı olabilmenizi sağlamaktır. Bunun için sizin adınıza tüm robot,otomasyon ve bilişim teknolojilerini yakından izliyor, sürekli eğitilen uzman bir ekiple, firmanız için özelleştirilmiş çözüm ve hizmetleri en faydalı şekilde, optimum fiyat/performans oranı ile kullanımınıza sunuyoruz.

  • Tüm hizmetleri kendi personelimiz ve özkaynaklarımız ile sağlamaktayız.
  • Müşterilerin ihtiyaçları doğrultusunda en doğru çözümü, tek bir markaya bağlı kalmaksızın,müşterilerimize sunmaktayız.
  • Tüm teknik ekibimizi, alanında uzman ve sertifikalı çalışanlardan oluşturmaktayız.
  • Teknik ekip bünyesinde bulunan eğitmenlerimizle, talep edilmesi durumunda, proje uygulamalarının teknik eğitimini verebilmekteyiz.
  • Geniş bir yelpazede verdiğimiz hizmetler sayesinde, müşterilerin iş süreçlerine tek bir noktadan çözüm üretebilmekteyiz.
  • Satış ve kurulum sonrası destek kapsamında, 7 gün 24 saat teknik destek garantisi vermekteyiz.
Bizimle İletişim Kurun